HYALURON PEN


BW Hyaluron pen je ninovativní neinvazivní zařízení pro kosmetické ošetření. Po tomto bezbolestném kosmetickém ošetření bez použití jehly, které způsobují nepříjemné opuchnutí v místě vpichu, bude klientkách poskytnut čerstvý a mladiství vzhled s příjemnějším procesem léčby. Je to optimální řešení pro klientky s citlivou pokožkou, která je náchylná ke vzniku hematomu a jizev. BW Hyaluron pen je možné využít k následujícím ošetřením.

Princip fungování:

BW Hyaluron pen pracuje s pružinou a pístem, díky tomu se pod tlakem a velmi rychle vstříkne rovnoměrně sérum kyseliny hyaluronové pod kůži do maximální hloubky 0,2mm. Kyselina je absorbována mnohem lépe než při invazivní metodě. Pero rozloží sérum na nano částice , které snadno vstoupí do pokožky rovnoměrně, neinvazivně a bez narušení pokožky. Hyaluron pen je vyvinut právě tak, aby aplikovalo sérum do maximální hloubky 0,2mm pod kůži a tím se stalo bezpečné.

Pokud chcete zvětšit rty nebo vyhladit vrásky BW Hyaluron pen je ta nejlepší volba.

Výhody procedury

Kontraindikace:

I přes specifickou aplikaci kyseliny hyaluronové existují tyto kontraindikace

Nežádoucí účinky:

I přesto že je kyselina hyaluronová přírodní látka, existují možné vedlejší účinky.

Poučení před aplikací:

Poučení po aplikaci:

Délka zákroku : 30 min / 60 min

Cena : 2000,- Kč za 1 ml kyseliny

Informovaný souhlas se zákrokem a následná péče Vám bude řádně vysvětlena v salónu, následně předána písemnou formou popř.si ji můžete stáhnout níže.


Hyaluron pen - informovaný souhlas ke stažení ZDE:

Stáhnout soubor pdf