KOSMETIKA


Základem úspěchu zdravé, krásné pleti je pravidelné kosmetické ošetření v salonu s následnou domácí péčí vhodnými kosmetickými přípravky s jejichž výběrem vám nejlépe poradí kosmetička. Péče v salonu je zaměřena na ošetření zdravé kůže, na prevenci proti stárnutí, při problémech s akné, na použití dekorativní kosmetiky atd. Rozsah kosmetické péče je široký, zahrnuje například posouzení pleti, hloubkové i povrchové čištění, peeling, formování obočí, barvení obočí a řas, aplikace kosmetických přípravků dle stavu pleti, depilaci, různé druhy masáží, poradenskou činnost. K této základní péči je možné přidat ještě doplňkovou zaměřenou na konkrétní problém. Samotné kosmetické ošetření pomáhá k zlepšení stavu pleti a k vyřešení drobných nedostatků. Moderní kosmetika ovšem musí vycházet i ze spolupráce s dermatologem či kožním doktorem.

➤ NABÍZÍME:

KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ PLEŤI

(čištění povrchové, formování obočí, barvení obočí a řas, depilace horního rtu, peeling, hloubkové čištění, masáž dekoltu, obličeje, micromasáž očního okolí, masku, booster, závěrečná péče)

Cca 1, 5 hodiny / Cena 900,-

ZVÝHODNĚNÁ CENA kosmetika + Brow bar / Cena 1100,-

KOMPETNÍ OŠETŘENÍ PLEŤI ANTI- AGING

(čištění povrchové, formování obočí, barvení obočí a řas, depilace horního rtu, peeling, hloubkové čištění, masáž dekoltu, obličeje, micromasáž očního okolí, alginátovou liftingovou masku, booster, závěrečná péče)

Cca 1 ,5 hodiny / Cena 990,-

ZVÝHODNĚNÁ CENA kosmetika Anti aging + Brow bar / Cena 1190,-

KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ PLEŤI BEZ MASÁŽE

(čištění povrchové, formování obočí, barvení obočí a řas, depilace horního rtu, peeling, hloubkové čištění, maska, booster a závěrečná péče)

Cca 1 hod / Cena 600,-

ZVÝHODNĚNÁ CENA kosmetika - ošetření bez masáže + Brow bar / Cena 800,-

NOVINKA- OŠETŘENÍ PLEŤI PEEL THERAPY CONCEPT

Představuje převratnou novinku v kategorii chemických peelingů. Korbel terapeutická kúra je založena na novince LWG- speciálním lamelárním vodním gelu. Díky němu jsou AHA kyseliny v produktech zapouzdřeny v gelových lamelách a uvolňují se do pokožky postupně až po dobu 10 hodin. Tím je kromě vysoké účinnosti, na rozdíl od klasických chemických peelingů, zajištěna pro pokožku i mimořádná šetrnost. Zaručuje však maximální výsledky! Je to neinvazivní metoda, která omlazuje, regeneruje, barevně sjednocuje a rozjasňuje pleť. Neméně důležitý je také hloubkový účinek, kožní buňky jsou revitalizovány a dochází k produkci nových vláken kolagenu a elastinu. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií a typu pleti. Ošetření provádíme převážně v jarních a podzimních měsících kdy není ostrý mráz ani nadměrné sluneční záření.

Indikace pro ošetření:

VÝSLEDNÝ EFEKT:

Cca 30 min. / Cena 500,- 1 kúra ( doporučujeme 4-6 kúr) dle stavu pleti cca rozmezí 7- 14 dnů

U všech výše uvedených kosmetických služeb se platí nevratná záloha 500,-


INFORMOVANÝ SOUHLAS KE STAŽENÍ ZDE:

Stáhnout soubor pdf