MICROBLADING -PHIBROWS


Je technika tetování obočí, kdy se do nejvyšší vrstvy kůže tetují jednotlivé chloupky a tím vyplňujeme chybějící místa. Obočí zhušťujeme nebo modelujeme zcela nové do požadovaného tvaru. Vše se dokresluje ručně speciálním jednorázovým perem. Výsledný efekt je velmi přirozený a nerozeznatelný od pravého chloupku.

Obočí touto technikou vydrží cca 1.5 až 2 roky v závislosti na typu pokožky a životním stylu. Při správné aplikaci se pigment po roce začne postupně vytrácet. Microblading je možné provádět v jakémkoliv ročním období.

každý zásah do kůže má i tato technika dočasné omezení.
Po dobu prvních 10 dnů od aplikace není vhodné navštěvovat saunu, solárium, podstupovat zvýšenou fyzickou zátěž a nadměrné se vystavovat UV záření.

Po dobu 30 dnů vyhnout se chemickému peelingu, botoxu , aplikaci kyselin, laseru v obličejové partií.

Microblading je téměř bezbolestný, srovnatelný s vytrháváním obočí. V první fázi jsou zakresleny jednotlivé chloupky a v druhé fázi vyplňování, je již použita anestezie.

✓ Pigmenty bez těžkých kovů

Znáte někoho, kdo skončil po roce od ošetření s červeným nebo narůžovělým obočím? Tohle se Vám u PhiBrows nestane. Naše pigmenty neobsahují těžké kovy.

✓ Luxusní péče

Po ošetření si odnesete domů vysoce regenerační krém s obsahem včelího vosku, díky kterému dosáhnete nejlepších výsledků hojení obočí.

✓ Záruka kvality

PhiBrows je značka PhiAcademy, což je nejprestižnější a nejlepší celosvětově uznávaná akademie microbladingu.

✓ Certifikovaná PhiBrows Artist

Narozdíl od jiných kurzů microbladingu je účastníkům vzdělávacího kurzu certifikát udělen až po absolvování náročného tréninku, který trvá několik měsíců. Máte tak jistotu, že se dostáváte do rukou profesionála, a ne někomu, kdo svůj certifikát obdržel po jednom víkendu v učebně.

✓ Dokonalý tvar obočí

Tvar obočí je vždy individuálně upraven dle morfologie tváře a zlatého řezu Phi 1,618. Jedná se o ideální proporci mezi vzdálenostmi jednotlivých rysů obličeje, která je naměřena pomocí speciálního nástroje, tzv. kompasu PhiBrows.

✓ Netestováno na zvířatech

PhiBrows pigmenty nejsou testovány na zvířatech.

Microblading nelze provádět:

✘ Microblading neprovádíme po dobu trvání nemoci:

Opar, virózy, antibiotika, rýma, zánět spojivek, onemocnění dýchacích cest. Myslete na to, že je to zákrok do pokožky a hojení a výsledný efekt závisí na kondici všeho těla.

✘ Po konzultaci s lékařem:

Alergie, diabetes, atopický ekzém, vysoký krevní tlak, kožní onemocnění, antidepresiva, srdečně cévní problémy ( pouze s potvrzením lékaře)

UPOZORNĚNÍ:

Vše vám ještě vysvětlím při osobní konzultaci. Níže je ke stáhnutí informovaný souhlas ,který si můžete vytisknout, vypsat a vzít jej s sebou nebo si stejný vypíšete přímo na místě.


Microblading - informovaný souhlas ke stažení ZDE:

Stáhnout soubor pdf

Microblading Phibrows - ceník

Konzultace, 1. aplikace, péče po ošetření - (2,5 - 3hod.) 4000,-
Korekce měsíc po aplikaci 1000,-
Obnova pigmentu 1 rok po aplikaci 2000,-
Obnova pigmentu 2 roky po aplikaci 3000,-
Nevratná záloha 1000,-

Fotogalerie

Ukázky práce

ukázka_microbladingu
microblading
microblading před a po
obočí po provedení microbladingu
provedení microbladingu
porovnání obočí před a po
obočí a řasenka microblading
microblading hnědé oči
microblading obočí
microblading koláž
foto obočí po microbladingu
microblading koláž tři části

Aktuální fotografie mých prací naleznete na Facebooku nebo Instagramu