OBOČÍ


LAMINACE OBOČÍ

Laminace obočí neboli lifting obočí se objevil poprvé přibližně před 3 lety v Rusku. Je to v podstatě taková trvalá na obočí. Chloupky se při laminací vyčešou nahoru a zafixují speciálními přípravky. Během celého procesu se obočí také nabarví barvou, vyplní a vyživí, aby působilo plnější. Laminace se provádí na vlastní chloupky klienta. Laminace vydrží cca 4 týdny.

Cca 40 min. / Cena 650,-

Nevratná záloha - 300,-Kč

BOTOX NA OBOČÍ

Pokud Vás trápí zničené a slabé chloupky nebo jste byla na Brown laminaci u doporučujeme pro regeneraci botox, který zregeneruje, hloubkové výživý a podpoří růst Vašich chloupků. Obsahuje 8 aktivních složek jako:

Cena 300,-

150,-Kč / jako součást Brown baru

ÚPRAVA OBOČÍ NIKK MOLE

Profesionální barva Nikk Mole je první barva, která obsahuje keratin a kyselinu hyaluronovou. Díky tomu chloupky vypadají zdravě a lehce se upravují. Výsledkem barvení je jednotná barva, která dokáže vytvořit efekt tetování na kůži. Hnědé odstíny vytvářejí krásné teplé barvy.

Procedura zahrnuje: architekturu obočí, barvení, odstranění chloupků voskem nebo pinzetou.

Cca 30 min. / Cena 350,-

NOVINKA

BARVENÍ OBOČÍ BIO HENNOU PREMIUM

Pokud Vám neroste obočí, klasické barvy nedodají plný tvar a nevydrží déle než týden, je pro vás barvení Bio hennou ta správná volba.

Bio henna nejen obarví chloupky a na několik dní i kůži, ale zároveň co je její velké plus tak je přírodní a opravdu podporuje růst. Při pravidelné docházce Vám obočí doroste i tam, kde několik let nerostlo. Na závěr se obočí upraví do požadovaného tvaru a posílíme jej speciálním Bio Henna premium oil. Důležité je chodit pravidelně, doma netrhat.

Cca 40 min. / Cena 490,-

Nevratná záloha - 300,-Kč

FOTOGALERIE

Ukázky práce

laminace obočí
foto po laminaci obočí
tvarování obočí
barvení bio hennou
obočí barvené bio hennou
obočí bio hennou premium

Aktuální fotografie mých prací naleznete na Facebooku nebo Instagramu