PERMANENTNÍ MAKE UP


Ombré obočí, rty, oční linky, odstranění PMU

Obočí Power brows neboli Ombré- stínované

Stínování je technika, jejím výsledkem je pudrový efekt neboli ombré. Touto technikou přecházíme od nejtmavší části od konce obočí a spodní linie postupně k nejsvětlejší části ke kořenu nosu a horní linie, bez nevzhledného ohraničení. Tato technika je vhodná pro jakýkoliv typ pleti.

Tetujeme speciální jednorázovou jehlou a technikou do nejsvrchnější vrstvy pokožky (epidermis) a trvanlivost tohoto typu obočí je mezi 1- 2 roky, záleží to individuálně na kůži klientky (stav a typ pokožky, následná péče, životní styl).. Po roce a půl doporučuji barvu oživit.

Před samotným zahájením tetování Vám bude tvar překreslen a ukázán a společně se domluvíme na výběru barvy. Následně po vzájemné shodě , bude nanesen anestetický krém, cca na 20 minut.

Délka trvání zákroku je cca 1-3 hodiny

Rty

Permanentní make-up rtů dokáže vyrovnat asymetrií rtů, zvýraznit rty či zakrýt nedostatky. Jedná se o implantaci pigmentů pomocí speciální jednorázovou jehlou do nejsvrchnější vrstvy pokožky (epidermis). Trvanlivost permanentní make-up je mezi jedním až čtyřmi roky, doba trvanlivosti je ale velice individuální (stav a typ pokožky, následná péče, životní styl).

Metoda Aquarel lips je módní trend a nová metoda permanentního make-upu rtů, stínování rtů bez kontury. Rty se přibarví tak, aby byl efekt maximálně přirozený.

Před samotným zahájením tetování Vám bude tvar překreslen a ukázán a společně se domluvíme na výběru barvy. Následně po vzájemné shodě, bude nanesen anestetický krém, cca na 20 minut.

Délka trvání zákroku je cca 1,5-3 hodiny

Oční linky

Permanentní make-up linek, zvýrazní oči a prohloubý Váš pohled. PMU očních linek je jednoduchou cestou pro každého, kdo se nechce každé ráno kreslit s bezchybným tvarem. Linky lze aplikovat jak pouze k linii řas, čímž prohloubíme pohled, tak i silnější linku lemující tvar oka. Při tetování linek aplikujeme pigment speciální jednorázovou jehlou do svrchní vrstvy kůže. Tvar i intenzita barevného pigmentu lze upravit při následné korekci. Výdrž permanentního make-upu je individuální, obvykle 1-4 roky ( stav a typ pokožky, následná péče, životní styl).

Délka trvání zákroku je cca 1,5- 3 hodiny.

Odstranění PMU

Odstranění PMU probíhá stejným způsobem jako při tetování permanentního make-upu. Použitím sterilní jednorázovou jehlou a speciálním roztokem, který se zatetovává na místo které chceme odstranit. Tento proces probíhá ve 2 fázích. První fáze je v salónu, kdy se vtetovává speciální roztok do kůže a druhá fáze probíhá při samotném hojení, kdy se na kůži začnou tvořit stroupky , které na sebe navážou pigment a pomalu se z kůže samovolně odloupnou. Tento proces probíhá cca 1 týden pak se tvoří nová kůže , které se musí dát čas cca 4-5 týdnů, aby se pomalu zregenerovala. Pokud byl permanentní make-up prováděn správně, bude stačit k odhojení pouze jedno sezení. Pokud však byl dělán do větší hloubky nebo již po několikáté za sebou (tzn.napr. obočí bylo přetetováváno několikrát během let) je pravděpodobné, že se bude muset absolvovat další odstranění.

Kontraindikace PMU a odstranění PMU obecné:

Kontraindikace PMU navíc u očních linek:

Kontraindikace PMU navíc u obočí:

Kontraindikace PMU navíc u rtů:

Jako každý zásah do kůže má i permanentní make-up svá omezení. Po dobu prvních 10 dnů nevystavovat se nadměrně slunci, UV záření, vždy používejte faktor 50. Vyhnout se sauně, soláriu, podstupovat zvýšenou fyzickou zátěž. Nepoužívejte na tetovaná místa jiné krémy, než které dostanete v salónu. Vyhýbejte se líčení v místě tetování a blízkém okolí.

Po dobu 30 dnů vyhnout se botoxu, chemickému peelingu, aplikaci kyseliny, laseru v obličejové partií.

Informovaný souhlas se zákrokem a následná péče Vám bude řádně vysvětlena v salónu, následně předána písemnou formou popř.si ji můžete stáhnout níže.


Permanentní make-up (Rty, oční linky, ombré obočí) - informovaný souhlas ke stažení ZDE:

Stáhnout soubor pdf

Odstranění permanentního make-upu - informovaný souhlas ke stažení ZDE:


Následná péče po zákroku - stáhnout soubor pdf
Stáhnout soubor . inf. souhlas - Odstranění PMU pdf

Permanentní make-up- ceník

MICROBLADING & SHADING 3500,-
Korekce po aplikaci 1000,-
SHADING (stínované pudrové obočí) 3000,-
Korekce po aplikaci 1000,-
SOFT LINER (- řasolinka) 2000,-
SOFT LINER (- linka kočičí oči) 2500,-
SOFT LINER (- linka se stínováním) 3000,-
Korekce po aplikaci 1000,-
SUPERBRIGHT LIPS (efekt rtěnky) 3500,-
SUPERBRIGHT LIPS (Kontura se stínem) 3000,-
Korekce po aplikaci 1000,-
Obnova pigmentu 1 rok po aplikaci 1800,-
Obnova pigmentu 2 roky po aplikaci 2800,-
Odstranění PMU 2000,-/3000,-
2.fáze po 6 týdnech 1500,-/2000,-
Nevratná záloha 1000,-

Fotogalerie

Ukázky práce

tetovane oboci
pudrove oboci
permanentní make up oboci
PMU oboci
PMU cervene rty
PMU rty
permanentní make up rtu

Aktuální fotografie mých prací naleznete na Facebooku nebo Instagramu